Микола Фролов залишається ректором ЗНУ на безоплатній основі

C84H5Vh9n_NE0Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов 19 грудня зустрівся зі студентською радою ВНЗ. Зустріч була відкрита, завітати на неї міг кожен бажаючий. Питання до розгляду підготували заздалегідь, шляхом опитування студентів. Як виявилося, молодь хвилювали статус Миколи Фролова в університеті, розрахунок стипендій, відміна академічних стипендій, фінансові питання, навчальний процес 2015-2016 року та поточні проблеми різних факультетів.

Ректор ЗНУ запропонував відкласти питання про зміни щодо нарахування стипендій до початку року: як тільки буде відома цифра коштів, які виділить бюджет на стипендії. Тим часом робота над рейтингом розрахунку стипендій триватиме.

Щодо відміни академічних стипендій Микола Фролов зауважив, що прийняття норм, які можуть їх скасувати з вересня 2015-го року, – малоймовірне.

«Остаточного проекту бюджету депутати ще не бачили, тож наміру голосувати за такі норми в них немає. Пам’ятайте, що соціальних стипендій та надбавок це не стосується взагалі, вони захищені законодавством», – додав він.

Також ректор пообіцяв, що зміни у навчальному процесі 2015-2016 н.р. оголосять публічно. Крім того, наприкінці квітня відбудуться збори зі студентами, на яких визначать проекти змін (в першу чергу це стосуватиметься 25% предметів на вибір та зменшення аудиторного навантаження у зв’язку зі зменшенням кредитів з 36 до 30). Уся інформація викладатиметься в Інтернеті.

На сайті ЗНУ будуть публікуватися й фінансові звіти університету.

Микола Фролов дав коментар з приводу свого статусу у ВНЗ.

«Я залишаюся ректором ЗНУ на безоплатній основі. Фінансова діяльність підпорядковується першому проректору», – сказав він.

Автор: Анастасія Холод