Топ-10 пісень для новорічної атмосфери

39068-Listening-To-Christmas-MusicНапередодні новорічних свят, пропонуємо вам створити собі святковий настрій з добіркою новорічних пісень від «Порогів»

Скрябін – «З Новим роком і Рождеством»

Добра, святкова пісня від українського гурту «Скрябін» подарує вам теплі емоції та побажання:   «Нехай забудуться зло і образи, недобре слово тяжче за камінь. Нехай повернеться наша надія, яку ми безнадійно шукаєм», – найкраще побажання для українців, які всім серцем вірять у те, що скоро настане мир на нашій землі.

Abba– «Happy New Year»

Варто зазначити, що «Happy New Year» була присвячена не новорічним святам, а скоріше їх наслідкам. Сталося це в січні 1980 року, коли Бенні Андерссон і Бйорн Ульвеус відпочивали на Барбадосі. Там вони зустріли Джона Кліза з комік-групи «Монті Пайтон». Вони запропонували йому створити веселий мюзикл про людей, які напередодні Нового року приймаються філософствувати і обговорювати різні важливі питання. Для цієї постановки вони навіть написали пісню «Daddy Do not Get Drunk on Christmas Day» («Татко, не напийся на Різдво»). Кліза ідея не зацікавила, і від співпраці він відмовився. Відповідно, мюзикл на світ не з’явився, а ось згадана вище композиція була записана в якості новорічної пісні, якою давно хотіли урізноманітнити свій репертуар учасники групи ABBA. Звичайно, текст вони переписали, зробивши його ліричним, а назву змінили на банальний, але безпрограшний варіант «Happy New Year». Слова пісні відверто сумні, а останній куплет змушує багатьох думати, що в композиції виражена невпевненість у завтрашньому дні, яка зазвичай охоплюють людей перед початком кожного нового десятиліття. Загалом, аж ніяк не святкова пісня, яка, тим не менш, стала символом Нового року.

George Michael – «Last Christmas»

Пісня Джорджа Майкла про минуле Різдво була написана ним особисто для колись існуючого дуету Wham! в 1984 році. Композиція має настільки святковий і ненав’язливий характер, що досі не втрачає свєї популярності і має практично рекордну кількість каверів. У кліпі «Last Christmas» Джордж Майкл і його партнер Ендрю Ріджлі знаходяться в компанії дівчат і друзів на лижному курорті. Дівчина Ендрю раніше зустрічалася з Джорджем, пісня присвячена їх минулим відносинам. У кліпі також беруть участь колишні бек-вокалісти дуету Pepsi and Shirlie і Spandau Ballet.

Frank Sinatra – «Let It Snow»

Пісня, написана у 1945 році, за свою історію пережила понад 20 переспівувань. Любителям класики варто слухати її у виконанні Сінатри, який, здавалося б, заспівав практично всі відомі пісні, пов’язані з Новим роком.

«Jingle Bells»

«Jingle Bells» – популярна у всьому світі різдвяна пісня, також відома, як «One Horse Open Sleigh». Вона була написана Джеймсом Лордом П`єрпонтом (1822-1893) і була зареєстрована під назвою «One Horse Open Sleigh» 16 вересня 1858. Оригінальна мелодія сильно відрізняється від відомої. Була перекладена на багато мов світу. Багаторазово переспівувалась різними виконавцями. Особливу популярність отримала в 1940-і роки у виконанні Бінга Кросбі.

Зараз ми усі її полюбляємо як дитячу новорічну пісеньку.

COCA COLA

Пісні з реклами COCA COLA у людей по всьому світу асоціюються з Новим роком і дарують всім по-справжньому святковий настрій. Кожного року це різні композиції, але їх об’єднує неповторне відчуття зимових свят.

John Williams – «Somewhere In My Memory»

Ця музика з дитинства безсумнівно асоціюється у багатьох дітей 90х з Новим роком. Коли не було Інтернету, а батьки готувалися до новорічних святкувань, діти чекали на свій улюблений новорічний фільм «Один вдома». І кожен хотів опинитися на місці головного героя. А що краще, ніж спогади з дитинства, може нас занурити у казку, хоч на декілька хвилин.

«Новогодние игрушки»

Це та пісня, без якої не проходив жоден новорічний дитячий ранок. Її переспівали багато виконавців. Але авторські права все ж належать Аркадію Хоралову. Пропонуємо послухати композицію у виконанні української співачки Наталії Валевської.

Мікаел Тарівердієв «Ожидания праздника»

Композиція Мікаела Тарівердієва викликає новорічний настрій, напевно, завдяки тому, що вже багато років ми чуємо її у славнозвісному фільмі «Іронія долі». Цей фільм став у нас справді культовим практично для всіх і таким же неодмінним атрибутом новорічних свят, як ялинка, Дід Мороз, Снігуронька, шампанське і т.п. Якщо, наприклад, в американській стрічці «Один вдома 2» діти, приїхавши на Різдво в Париж і, не виявивши ні на одному з телеканалів «Це прекрасне життя» Френка Капри, жартують, що вони дійсно не в Америці, то нашій людині важко уявити Новий рік без чергового показу «Іронії долі», часом паралельно в декількох телепрограмах.

«Снежинка»

Дуже скоро ми проведемо 2014 рік, та урочисто зустрінемо Новий 2015 і, звичайно ж, в новорічну ніч під бій курантів ми загадаємо своє найпотаємніше бажання в надії на те, що воно обов’язково здійсниться. Всі ми знаємо цю пісню, під яку хочеться загадувати бажання, чекати його здійснення і весело відзначати свято! Це саме та композиція дарує відчуття свята і майбутнього чарівництва.

Автор: Катерина Василенко

Фото: www.lovethispic.com