Тренінг для журналістів, що планують працювати в АТО

27 січня рамках проекту Presswatcher відбудеться одноденний тренінг для журналістів та фрілансерів, що планують поїздку в зону АТО.

На тренінгу будуть детально розглянуті питання фізичної безпеки журналіста у зоні бойових дій, підготовки та планування поїздки в зону АТО.

Тренер-медик розповість, як надавати домедичну допомогу за допомогою підручних засобів (травми,рани, вогнепальні рани, переломи, забої, вивихи, кровотечі, термічні  ураження, опіки, відмороження та переохолодження, електротравми). Учасники навчаться робити серецево-легеневу реанімацію. Буде розкрита тема формування індивідуальної аптечки.

Юрист ІМІ розповість про новий порядок акредитації працівників ЗМІ в зону АТО (акредитація СБУ та видача акредитаційної картки Міністерством оборони).

Проект ІМІ «Presswatcher» спрямований на допомогу журналістам, що висвітлюють події в гарячих точках та виконується за підтримки «Українського медійного проекту» (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Для участі в одноденному тренінгу необхідно заповнити анкету до 24.01.2015 включно.

Кількість місць обмежена. Учасникам з інших міст відшкодовується витрати на проїзд. Всім учасникам відшкодовуються витрати на харчування.