Оголошується реєстрація на ІІ Міжнародний Студентський Медіасимпозіум

Школа журналістики та медіакомунікацій Українського Католицького Університету за підтримки MyMedia оголошує конкурс заявок студентських наукових статей для участі у  ІІ Міжнародному Студентському Медіасимпозіумі’2015: «Переосмислення медій як протидія пропаганді», який відбудеться у Львові 26–27 березня 2015 року.

Студентський медіасимпозіум складатиметься з двох панелей: 

«Медіакритика та журналістика в умовах кризи»

 

«Пропаганда: від осмислення до спротиву»

До участі в конкурсі приймаються нові проекти за задекларованими тематичними напрямами таких форматів: моніторинги, огляди, статті, аналітика медіакритичного спрямування. (Інфографіка, аудіовізуальні проекти обов’язково повинні мати описову частину).

Обсяг роботи – 8-10 сторінок.

Найкращі матеріали доповідачів панелі «Медіакритика та журналістика в умовах кризи» будуть розміщені на сайті «Телекритики» – інформаційного партнера Медіасимпозіуму.

Найцікавіші проекти панелі «Пропаганда: від осмислення до спротиву» будуть розміщені на сайті «StopFake» – інформаційного партнера Медіасимпозіуму.

Організатори СМС-2015 пропонують також додаткове конкурсне завдання – написати рецензію на книжку «Nothing is true and everything is possible. The surreal heart of the new Russia» британського журналіста, письменника та телепродюсера Пітера Померанцева. Найкращу рецензію визначить автор книжки Пітер Померанцев. Рецензія на книгу Пітера Померанцева не є умовою для участі в СМС, а є додатковим елементом програми.

Мова проектів – українська, російська або англійська.

Для участі в Медіасимпозіумі на адресу [email protected] потрібно надіслати:

  1. Проект.
  2. Розширене CV (має містити інформацію про освіту та професійний досвід конкурсанта, стипендії, стажування, публікації, контакти, фото для буклету).

Більше про умови участі, тематику та оформлення статей читайте на сторінці СМС-2015.

Подати заявку можна до 5 березня 2015 року.

Про результати відбору буде відомо 9 березня.

Участь у СМС’2015 безкоштовна. Проїзд, проживання і харчування учасників оплачують організатори Симпозіуму.

Медіасимпозіум відбудеться 26–27 березня 2015 року у Львові.

Керівник проекту – Вікторія Романюк, [email protected]

Менеджер проекту – Вероніка Равська, [email protected]

Джерело: http://journalism.ucu.edu.ua/program-highlights/3564/