На вихідних у Запоріжжі відкриється чарівна виставка Петриківського розпису

RtiFD2MARLAВиставка Петриківського розпису запорізької художниці Олени Снегірьової, що проходитиме у приміщенні театру VIE 21-22 березня, причарує вас своїм теплом та любов’ю до Батьківщини.

На ваших очах чарівна петриківська квітка розквітне на чудовій фарфоровій вазі, гарним візерунком ляже на шовкову тканину, дорогоцінним самоцвітом загориться на лакованій поверхні сувенірної скриньки.

Як зізнається сама майстриня, ідея влаштувати виставку народилася спонтанно, коли вона розглядала картини у театрі-лабораторії VIE, чекаючи на спектакль.

«У такий непростий час мені захотілося подарувати мешканцям мого міста промінець свого тепла! Крім того, всім вже так хочеться весни, літа, теплої і сонячної погоди. Тож на моїй виставці всі отримають задоволення від яскравих і соковитих кольорів, казкових квітів та істот! І просто, хоч на трішечки, зможуть відволіктися від проблем та відпочити душею», – поділилася з «Порогами» Олена Снегірьова.

Художниця займається петриківським розписом вже більше 10 років. І вже 4 роки як його викладає. Олена брала участь у різноманітних художніх конкурсах і була лауреатом, зокрема, отримала третє, а у наступному році – перше місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Також дівчина посіла 5 місце в українському етапі Всесвітнього конкурсу «Всесвітній біг заради Гармонії».

Художниця бажає всім щастя і мирного неба над головою та з нетерпінням чекатиме усіх охочих о 15:00 у приміщенні театру VIE.