Петриківський розпис Олени Снегірьової зворушує тендітністю

DSC08800Які ж вони, зима, весна, літо, осінь, очима майстра Петриківського розпису? Цю таємницю відкрила персональна виставка запорізької художниці Олени Снегірьової, що відкрилася  21 березня у приміщенні театру VIE.

Картини порадували глядачів оригінальними сюжетами та яскравими барвами, а головне, наповнили серця гостей теплом та любов’ю до Батьківщини.

На одній картині фантастичні птахи радіють літу, на іншій – білочки готують запаси на зиму, на третій – мороз розпустив на вікнах гарні квіткові візерунки, а ось лебеді повернулися з виру зустрічати ще прохолодну, але зелену весну.

Захоплюючу атмосферу виставки підтримувала жива музика – педагоги музичної школи №5 грали на піаніно.

«Мене приваблює петриківський розпис своєю незвичайністю і вишуканою тендітністю. Тож своєю виставкою я намагалася не лише подарувати добрий настрій і відволікти від буденних проблем, а й познайомити гостей з мистецтвом Петриківського розпису. До речі, зараз я набираю групу, якій викладатиму малювання у цьому стилі. Бажаючі зможуть вивчити техніку розпису, дізнатися правила побудови композиції, а також проявити свій талант», – розповіла «Порогам» Олена Снегірьова.

Виставка триватиме до 21 квітня.

Автор: Наталія Гордибакіна