Цукерберг відповів українцям щодо офісу Facebook у Києві

Screen-Shot-2015-05-14-at-9.40.57-PMУ четвер, 14 травня, увечері за місцевим часом чергову онлайн-сесію запитань та відповідей розпочали саме із запитання, яке поставили українці.

Модератор зустрічі повідомив, що найпопулярнішим запитанням, яке набрало 45 тисяч лайків, було саме про Україну і поставив його користувач з Ізраїля на ім’я Григорій.

Користувач поскаржився на несправедливість при блокуванні сторінок і дописів з боку Facebook, пояснюючи це тим, що український сегмент курує російський менеджмент.

Зі слів очільника компанії Fecebook, він особисто переглянув, про що йдеться перед тим, як надати відповідь. Марк Цукерберг прокоментував, що дійсно було кілька дописів, які вони вирішили видалити за порушення правил, що забороняють використання «мови ненависті» проти іншої національності.

«На жаль, є кілька дописів, які порушили це правило. Люди поскаржились, і ми, переглянувши ці дописи, визначили, що деякі з цих дописів містили образливу лексику щодо деяких росіян, і ми їх зняли», – пояснив Марк.

Він також запевнив, що у Росії не існує адміністрації Фейсбука, яка б модерувала український сегмент мережі.

«Звучали також запитання, чи дописи, зроблені українцями, модеруються росіянами в час, коли між Україною та Росією триває конфлікт. Це не відповідає дійсності – у нас немає такого російського офісу. Тому кожен, хто думає, що модерація відбувається з російського офіса анти-українськими модераторами, помиляється», – запевнив Цукерберг.

Про Україну дивіться з 2:40

Він пояснив, що модерацію здійснюють працівники представництва компанії у Дубліні, які володіють мовою, якою зроблено допис. Проте додав, що в системі існувала помилка, через яку авторам окремих дописів помилково повідомили не ту причину – наявність оголеності в зображеннях замість лексики ненависті. За цю помилку Фейсбук вибачився, повідомив Марк.

Після цього Цукерберг відповів і на запитання президента України Порошенка щодо можливості відкриття представництва Facebook в Україні. Він сказав, що з часом таку можливість можуть розглянути, але пояснив, що доцільність лежить у площині розвитку компанії, зокрема розробки програмного забезпечення.

Запитання Порошенка демонстрували на екрані та Цукерберг був помітно радий увазі президента України.Безымянный

Як відомо, кілька днів тому засновник Facebook оголосив на своїй сторінці, що планує відповісти на ті питання користувачів, які зберуть найбільше лайків. Українці тоді розпочали масовий флешмоб – заполонили стрічку Цукербега проханнями відкрити українське представництво Facebook.

Джерело: uainfo.org