Дитяче кіно будуть безкоштовно показувати у Запоріжжі

ChildrenKinofestЗ 29 травня до 7 червня у Запоріжжі проходитеме Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». В рамках міжнародного конкурсу будуть показані сім європейських фільмів для юних кіноманів та їхніх батьків.

Переможець буде обраний в результаті прямого глядацького голосування. Вхід на покази фестивалю буде безкоштовним, за попередньою реєстрацією.

«Фільми-учасники міжнародного конкурсу «Чілдрен кінофесту» цього року дуже різні. Вони орієнтовані на різний глядацький смак і досвід. Це і музичний, джазовий «Фелікс», і справжня романтична історія «Йорген + Анна = любов», і нова версія старої доброї казки «Піноккіо», і фантастичний екшен «Хлопчик-мураха». Завдання фестивалю – показати українським дітям різноманітність світу кіно, натякнути, що кінематограф не обмежується блокбастерами. Єдиний критерій, який став невід’ємною частиною конкурсного відбору, – присутність у фільмі гуманістичних цінностей. Все інше – свобода», – розповіла Анастасія Сідельник, прес-аташе фестивалю.


В рамках показу стрічок фестивалю в Запоріжжі показ фільму «Пісня моря» режисера: Томмі Мура відбудеться у кінотеатрі Мультиплекс в ТРЦ «Аврора» близько 11.00. Усі, хто зареєструвався на безкоштовний перегляд для того, аби потрапити у кінозал, моють роздрукувати запрошення, що надсилають організатори заходу на пошту після реєстрації, та показати його на вході. 

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків. Події фестивалю об’єднають 14 міст, де глядачі проголосують за найкращий фільм конкурсної програми. Центром фестивалю стане столичний кінотеатр «Київ». У міжнародному конкурсі фестивалю будуть представлені сім фільмів з різних країн. Спеціальною подією Чілдрен Кінофесту стане ретроспектива фільмів маестро німої комедії Бастера Кітона.

Джерело: universe.zp.ua