Головою Студради ЗНУ стала студентка біологічного факультету Анна Югріна

Безымянный19 травня у Запорізькому національному університеті відбулися перші таємні вибори нового складу Студентської ради. За результатами підрахунку голосів, новою головою студентського самоврядування нашого університету стала 3-тьокурсниця біологічного факультету, голова обласної студентської ради Анна Югріна.

До речі, цього року через зміни у законодавстві про вищу освіту вибори лідера студентського самоврядування відбувались за новою системою.

Раніше у виборах брали участь декілька делегатів від факультетів. Тепер проголосувати міг кожен студент денної форми навчання. Для цього достатньо було прийти до Тимчасової виборчої комісії (ТВК), яка розташовувалась на кождому з 13 фаультетів, показати студентський квиток та отримати бюлетень.

IMG_20150519_115529-300x225«Через те, що на пост голови Студради зареєструвався лише один кандидат, спочатку ми хотіли оминути нововведення. Але потім ми подумали, якщо ми хочемо кращого майбутнього для країни, то слід починати з себе, і вирішили виконати норму закону», – розповіла колишня Голова Студради Ольга Лебєдєва.

Ольга Лебєдєва також розповіла, що бюлетені для виборів друкували у видавництві університету, а урни для організатори  отримали у районній адміністрації.

Наприкінці дня виборів кожна лічильна комісія зробила підрахунок голосів, за яким студенти мали можливість спостерігати, та заповнила протокол. Остаточний підрахунок результатів виборів нового складу Студентської ради ЗНУ відбувся під час засідання Тимчасової виборчої комісії.

IMG_20150519_111504-300x225Так, за результатами остаточного підрахунку голосів свою громадську позицію виявили 1217 студентів ЗНУ. Серед них 970 осіб віддали свої голоси за кандидатуру Анни Югріної на посаду голови Студентської ради та її команду, а 233 особи були проти. Таким чином, новий склад Студентської ради ЗНУ підтримали 79,7 відсотків виборців.

Варто зазначити, що кожен охочий може отримати копію протоколу як лічильної комісії свого факультету, так і загальний протокол. З їх оригіналами можна ознайомитись у ауд. 210 (4 корпус ЗНУ). Окрім того, впродовж наступних трьох діб (до 22 травня) студенти можуть поскаржитись на можливі порушення процедури виборів голові Тимчасової виборчої комісії Анастасії Воскобойніковій, зазначивши свій контактний номер телефону, ПІБ та факультет.

Джерела: sites.znu.edu.uauniverse.zp.ua