Марк Цукерберг відповість на питання українців

2011071810083942_1362715 травня голова Facebook Марк Цукерберг дасть відповідь щодо прохання українських користувачів відкрити офіс компанії в Києві. У п’ятницю о 3:30 ночі за київським часом Цукерберг публічно відповідатиме на запитання користувачів сайту соцмережі, що отримали найбільше лайків на його сторінці. Чимало з них – про український офіс.

Користувачі українського сегментуобурені безпідставним, на їхню думку, блокуванням «проукраїнських» аккаунтів Facebook. Дописувачі звинувачують у цьому проплачених російських коментаторів, так званих «тролів», що скаржаться адміністраторам на публікації українських блогерів. На думку багатьох, виходом може стати відкриття офісу компанії в Києві, який стежитиме за контентом. Зокрема, про це на сторінці Цукерберга писав Григорій Купершмідт, чий допис уже зібрав понад 45 тисяч лайків.

«Це одне з питань, яке є в списку, і завтра Марк Цукерберг дасть на нього відповідь», — телефоном розповіла BBC Україна Ешлі Занді з прес-служби Facebook.

Ідею українських блогерів підтримав президент України Петро Порошенко, який приєднався до прохання і дописав на своїй сторінці в мережі: «Маємо використовувати всі канали, щоб отримати реакцію глобальних офісів. Україна повинна отримати українське представництво Фейсбук!», «затегавши» Цукерберга.Безымянный

Чимало користувачів українського сегменту переконані, що його адміністратором є представництво компанії в Росії. Однак в останній теж немає офісу Facebook.

«Ми маємо офіси не у всіх країнах, в яких працюємо», — сказали в прес-службі. Ешлі Занді пояснила, що в українському і російському сегментах за контентом стежить центральний європейський офіс у Дубліні.

Джерело: universe.zp.ua