Опитування: Чи не забули студенти про День Матері?

2790479Мама – найрідніша в світі людина. Біля неї завжди спокійно та затишно. Саме від матері залежить, якою буде дитина. Вона виховує, навчає, розуміє і підтримує, як ніхто інший.

Для того, щоб подякувати своїм матерям за любов, турботу та ніжність 10 травня відзначають міжнародне свято – День матері. «Пороги» поцікавилися у студентів ЗНУ, чи не забули вони про це свято.

Анастасія Шилова, студентка 3 курсу, факультет журналістики:

-Я знаю про одне з родинних свят – День матері. Кожного року я намагаюсь привітати свою неньку та зробити приємний сюрприз. Але, на жаль, у цьому році не зможу бути поруч з нею. Тому подарую їй свою любов та вдячність за все, що вона для мене зробила!

Ірина Кравченко, студентка 2 курсу, юридичний факультет:

– Звичайно, я знаю про це свято. Я і моя сестра щороку вітаємо маму другої неділі травня. Сьогодні я подарувала їй сумку та хендмейд-сюрприз: чай з побажаннями. Відсвяткували ним же і домашнім печивом.

Олександр Єрмалаєв, студент 2 курсу, факультет журналістики:
– Про свято дізнався з новин. Але навіть якби дізнався про нього раніше, відсвяткувати не зміг би, адже знаходжусь не вдома. Єдине, що зроблю – зателефоную мамі і скажу теплі слова та слова подяки за все, що вона робить.

Микита Лавров, студент 3 курсу, факультет менеджменту:
– З приводу свята знаю. Мамі хочу подарувати букет квітів. Відзначати не буду, так як це не моє свято.

Аліна Джонас, студентка 3 курсу, факультет фізичного виховання: 
– Чесно кажучи, кожного року забуваю, коли відзначається це свято. Добре, що нагадали – побіжу матусі за квітами.

Аліна Полякова, студентка магістратури, філологічний факультет:
– Про свято,звичайно, знаю, але ми його особливо не відзначаємо. Цього року наприклад, принесла мамі букет квітів і сказала теплі слова. На квіти у неї виявилася алергія, тому залишилися лише слова. Також у це свято я намагаюся навідувати бабусю. Вона сама живе за містом, тому їй приємно, коли хтось приїздить, а День матері – чудовий привід для цього.

Людмила Майстренко, студентка 1 курсу, факультет іноземної філології:
– Звісно ми святкуємо цей великий день. Ми збираємося сім’єю і вітаємо нашу рідну неньку. Але я вважаю, що маму треба вітати і приділяти їй увагу не тільки один день у році. Адже ми повинні радіти, дякувати їй за подароване життя, недоспані ночі та щасливе майбутнє кожного дня. Адже мама – найрідніша, найближча людина, і вона гідна поваги та любові кожної хвилини.

Автор: Оксана Козачок