У ЗНУ пройшов благодійний аукціон побачень

7yEv1ZD-HVgБлагодійний концерт з метою допомоги дітям-сиротам відбувся у ЗНУ 15 травня. Його провели студенти факультету журналістики.

У залі було не дуже людно: підтримати діток з дитячого будинку прийшло небагато. Організатор Анастасія Воскобойнікова так прокоментувала недостатню активність журфаку: «Я вважаю, що із завданням ми впоралися, але рівно настільки, наскільки нам дозволили студенти. Важко було зібрати людей на концерт, адже усі вважали його нудним і нецікавим заходом. Але всі забули про те, для чого це робилося».

Проте ті, хто все ж прийшов, не пошкодували про це. Спочатку глядачі насолоджувалися виступами, що підготували студенти: номером від хореографічного колективу факультету фізичного виховання, двома вокальними та двома танцювальними номерами. Захоплювала своїм незвичайним вокалом Анастасія Шупранова. А от найбільш зворушливим був танець Крістіни Ралко. Мистецтво східного танцю продемонструвала Каріна Татевосян. Запальним був виступ Дар’ї Рупасової: зал її підтримував, багато глядачів підспівували, а дехто не міг навіть втриматись, щоб не танцювати, продовжуючи сидіти на своїх місцях! Ведучі Анастасія Потапенко та В’ячеслав Чиженок, у свою чергу, проводили концерту форматі згадок про дитинство кожного з нас. Звісно, що нікого не оминула ця тема. Всі поринули у спогади.

Друга частина вечора – аукціон побачень повністю привернула до себе увагу всього залу. Студентам сподобалася те, що відбувалося. Це було помітно не тільки в тому, що багато людей активно брали участь у «придбанні» лотів, але також у тому, що все проходило у легкому, напівжартівливому тоні. І хоча ведучі (Крістіна Ралко й Іван Гнатуша) проводили веселі бесіди протягом усього аукціону, ніхто не забув про благородну мету. Усі вилучені кошти з придбання квитків на концерт і лотів на аукціоні побачень підуть на допомогу будинку дитини «Сонечко».

Довгоочікувана інтрига завершила цей наповнений подіями вечір. Розігрувалися подарунки від спонсорів. Реакція кожного, хто отримав подарунок, була досить емоційною. Так, наприклад, Наталія Липовецька, студентка, яка отримала подарунок найпершою, поділилися своїми враженнями з посмішкою: «Дуже великою несподіванкою було для мене почути своє прізвище зі сцени. З впевненістю можу сказати, що добро завжди повертається добром».

Хочеться сподіватися, що такий захід – точно не останній у стінах рідного університету, адже робити добрі справи та дарувати частинку тепла тим, хто цього потребує, – обов’язок кожного з нас.

Автор: Кристина Бут

Фото: Катерина Степанова