В рамках заліку зі свого предмету викладач ЗНУ влаштував фотовиставку

w7VHNwvs2b4Цікавий стимул для розвитку молодих журналістів вигадала викладач факультету журналістики ЗНУ Катерина Доценко. В рамках заліку з дисципліни «Фотожурналістика» 27 травня вона організувала в університеті виставку фоторобіт студентів 2 курсу.

«Цією фотовиставкою ми намагалися привернути увагу до краси, що нас оточує, але яку ми не завжди помічаємо», – розповіла Катерина Доценко.

Фотовиставка проходила у двох напрямках. Перша група презентувала експозицію на тему «Місто-дерево», що відобразила найвидатніші місця Запоріжжя.  

«Запоріжжя здалося нам схожим на дерево. Проспект Леніна – це стовбур, а всі інші вулиці – гілки, корінням своїм воно входить в ДніпроГЕС», – пояснила таку незвичайну назву другокурсниця Катерина Ейхман.

До речі, під час презентації Катерина навіть декламувала власні вірші, які викликали захоплення та бурхливі оплески.

Друга група представила виставку «Миттєвості Запоріжжя». Усі присутні могли побачити різноманітні види зйомки – нічну, макро, пейзажі центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай».

«Така різножанровість пояснюється тим, що хотілося охопити все – від величних будівель до маленької квітки», – розповіла студентка Вікторія Гуцало. 

Катерина Доценко пообіцяла, що тепер подібні виставки стануть традицією. Вони дадуть можливість продемонструвати таланти студентів-фотографів та заохотять інших до цієї справи.

Виставка триватиме до кінця тижня, тож завітайте до другого корпусу ЗНУ подивитися на гарні світлини рідного міста.  

Автор: Оксана Козачок