В Запоріжжі відбувся ярмарок майстрів «Творчість у тобі»

ZpTQL5EZ_tk16 травня на площі Фестивальній у рамках Всеукраїнської акції до Дня Європи «День добра» відбувся ярмарок майстрів «Творчість у тобі». Його влаштував Запорізький обласний центр молоді за підтримки Запорізького Управління молоді, фізичної культури та спорту.

«Для того, щоб зробити крок до Європи, треба перш за все бути відповідальними, відкритими та добрими», – звернулася до учасників та гостей фестивалю спеціаліст обласного центру молоді Марія Мокроусова.

У виставці «HandMade» прийняли участь близько 70 майстрів з Запоріжжя та області. Вони презентували різні чудові вироби, створені власноруч:  іграшки, прикраси, вишиванки, вироби з дерева та бісеру, картини тощо.

Також на фестивалі можна було навчитися танцювати сальсу. Акробатична група «STREETWORKOUT  KINGS» розкривала секрети правильного воркауту. Великою популярністю користувався майстер-класс з пісочної анімації від творчої групи «INART».

Дітлахам теж було весело. Вони малювали на асфальті невідомих тварин. Дитячій фантазії не було меж.

Ярмарок нікого не залишив байдужим.

«Я випадково опинився на площі Фестивальній. Почувши музику, підійшов сюди. Мене дуже зацікавила і здивувала виставка робіт майстрів. Особливо вразили картини Аліси Волович, написані кавою», – поділився своїми враженнями студент КПУ Евген Сахно.

Фестиваль завершився виступом вуличних музикантів разом з етно-музичним клубом «Barabanza».

Автор: Тетяна Науменко