Манікюрні тенденції літа 2015: інтерв’ю з майстром нігтів

бЛітній сезон-2015 вже настав, отже більшості модниць напевно цікаво, які тенденції манікюру будуть на піку популярності цього літа. Що потрібно робити, аби нігті були гарними, здоровими та у тренді, «Пороги» запитали майстра нігтів Катерину Літвіненко.

– Багато дівчат до літнього сезону полюбляють нарощувати нігті та створювати для них оригінальний дизайн. Однак майже кожна модниця стикалася з проблемою ламкості нарощених нігтів. Чи є якийсь секрет, щоб зберегти гарний та недешевий манікюр довше?

– Скоріш за все проблема у тому, що власні нігті дівчат тонкі. Якщо ви ніколи ще не нарощували нігтів, краще почати з їх укріплення. Для початку також раджу використовувати біогель. Він створює менше навантаження на нігті. Його як правило використовують для зміцнення або відновлення нігтів, наносячи його тонким шаром як прозорий лак. Також ним можна моделювати нігтьову пластину та нарощувати її. Але дуже довгих нігтів за допомогою біогелю вам створити не вдасться. Та й чи потрібно це? Зараз не актуально нарощувати дуже довгі та гострі нігті, в моді – природна форма.

Також зараз дуже модний та престижний манікюр з використанням гель-лаку. Можна з упевненістю сказати, що гель-лак це одне з найкращих досягнень нігтьового сервісу за останній час. Найголовніші переваги гель-лаків – зручність в нанесенні, стійкість і насиченість кольору, блиск, який зберігається до його зняття, безпека в застосуванні і гіпоалергенність матеріалів.ytAEBGYOlOU

– А чого варто уникати при нарощуванні та декоруванні нігтів?

– В першу чергу не пропускайте час корекції. Коли нігті відростають, з’являються відшарування і повітряні кишені, а це загрожує занесенням грибка і деформацією нігтьової пластини.

– Як часто доведеться відвідувати майстра?

– Робити корекцію треба в міру відростання своїх натуральних нігтів. Якщо нігті ростуть швидко, то раз на 2-3 тижні.

xlsJj2e221c– Чи шкодить взагалі нарощування нігтям та через який період їх все ж таки краще зняти?

– Насправді це міф. Матеріал для нарощування взагалі ніяк не впливає на стан нігтів, лише захищає його від навколишнього середовища. Ви ж не йдете до стоматолога з проханням: «Доктор, зніміть мені пломбу, а то я з нею вже рік ходжу!»

Насправді відпочивати від нарощених нігтів можете саме ви, а не ваші нігті, наприклад, коли довгі нігті вам набридли або постійна потреба у корекціях б’є по кишені.

– Ви розповідали про популярний сьогодні гель-лак та про те, що він зручнішей у нанесенні. Скажіть, а можливо зробити з ним манікюр в домашніх умовах, а також самостійно знімати?

– Можна, звичайно, самостійно наносити і знімати гель-лак, якщо придбати професійну лампу, лаки, закріплювачі та змивку. Але все одно в домашніх умовах ти не зробиш так, як би зробив це професійний майстер. Це треба робити вкрай акуратно, що б не пошкодити нігтьову пластину і не поранити пальчики.

– Як можна в домашніх умовах зміцнювати і захищати нігті?

– Захист нігтів починається з того, що ми прибираємо подразники – пральний порошок та миючі засоби. Також потрібно робити живильні маски та лікувальні креми для кутикули. І нажаль для багатьох модниць, тимчасово відмовитися від образного манікюру, відсуваючи кутикули апельсиновою паличкою.

– Найочікуваніше питання ми залишили на останок. Які модні тенденції літнього манікюру 2015?

– Цього літа більшу частину нігтьової пластини слід залишити безбарвною, додаються лише окремі елементи: півмісяць, смуги і так далі. При цьому не зафарбована частина нігтя зазвичай покривається безбарвним лаком. Відтінки лаку використовуються тільки пастельні, ближче до натуральних: тілесні, ніжно-рожеві. Повинно створюватися враження, що нігті не покриті лаком. Ще модна тенденція цього року – контрастні смуги, зигзаги та переплетення ліній.

Автор: Олександра Залозна