В Запоріжжі відбулася прем’єра фільму «Українська революція»

RRMgkcfMpTMПрем’єрний показ художньо-документального фільму Івана Канівеця «Українська революція за спогадами Всеволода Петріва» відбувся 11 червня в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї.

Фільм розповідає про один з періодів національно-визвольної війни за спогадами учасника. Як засвідчують організатори показу, проект був втілений в життя без офіційного фінансування, а з допомогою волонтерів.

«Фільм розповідає про життя патріотів в той час. Він навіть не історичний, а емоційний, показує, як люди тоді боролися і виборювали свою державу», – розповів представник організації «Просвіта» Олексій Мосейко.

Також Олексій  повідомив про те, що покази в Запоріжжі планують проводити безкоштовно і більш того, вони готові розповсюджувати цей фільм у школах та університетах.

Фільм складається з двох частин, кожна по 25 хвилин. На екрані постає чорно-біла картинка, відтворені традиції, одяг та будинки 17-18 років минулого століття.

«Мені сподобався фільм, звичайно було видно, що коштів на зйомки вклали не так багато, але головне – атмосфера та чіткість всіх подій. Я вважаю, що такі фільми будуть цікаві як нам, так і нашим нащадкам», – поділилася з «Порогами» студентка Катерина.

Автор: Лілія Статівко