Кубок Запоріжжя з аматорського волейболу виборола команда «Екстрім»

doNpfWY5aVEВідкритий кубок Запоріжжя з аматорського волейболу пройшов 12 липня на стадіоні парку «Дубовий Гай». Таке змагання проводиться вже вдруге цього літа. Його влаштовує Ліга любителів волейболу задля популяризації даного виду спорту, а також активного відпочинку у Запоріжжі. В змаганнях взяли участь шість команд, серед яких були як учасники попереднього чемпіонату, так і дебютанти.

Безумовним лідером цього кубку стала команда «Екстрім». Як зазначають організатори чемпіонату, хлопці помітно покращили свій стиль гри, порівняно з попередніми змаганнями та цього разу показали клас. Нагадаємо, на минулих змаганнях команда здобула третє місце, поступившись командам Мотор та ЗНУ.

4alPeCnsOPs«Переможці цього Кубку, команда «Екстрім», показали професіоналізм та дуже хорошу гру. Однак, безперечно, на рівні аматорів усі команди грали добре», – прокоментували «Порогам» результат судді Кубку Запоріжжя з аматорського волейболу.

Цікаво, що друге місце на чемпіонаті завоювала команда-дебютант «Орєхово». Хлопці вперше брали участь у відкритих змаганнях, але показали високий рівень гри.

wrCMvaJ9NBI«Це справді велика честь! Звичайно, друге місце – це не повна перемога, та попереду будуть ще змагання і чемпіонати. Ми вперше виступили на подібному кубку і посіли друге місце, а це означає, що ми тренувались не дарма», – поділилися волейболісти-аматори з команди «Орєхово».

Тим часом третє місце посіла команда «Орбіта».

В кінці липня запоріжці очікують Третій Відкритий Кубок Запоріжжя з аматорського волейболу, у якому, можливо, участь візьме і ваша команда. Дату та місце наступних змагань дізнавайтеся у групі «Ліги любителів волейболу (Запоріжжя)» Вконтакті.

Автор: Ірина Заіченко