Мандрівник Володимир Супруненко показав фото, що зробив у зоні АТО

Xy-jMmbOr6gФотографії, які відомий запорізький мандрівник та краєзнавець Володимир Супруненко зробив під час велосипедної подорожі до зони АТО від Ізюму до Маріуполя, 9 липня презентували в Запорізькій обласній бібліотеці ім. О. М. Горького.

«Без сумніву, те, що ти побачив на власні очі, – найдорожче. Метою велосипедної експедиції було не лише споглядання, а й отримання певних вражень. Подорож – це купа захоплюючих моментів: знайомство із простими людьми, щире спілкування, естетична насолода дійсністю. Приємні дрібниці, привітні люди і погода також створювали певний настрій», – розповідає мандрівник.

Володимир Супруненко розповів цікаві історії, які відбулися під час експедиції прикордонною зоною АТО, а також поділився фільмом про експедицію.

qRJRJ2sHD38«Поїздка викликала позитивні емоції у місцевого населення. У подорожі я познайомився з продавцями сувенірів та оберегів, які стали там дуже актуальні. Люди розповідають, що війна не зачепає будинки, де є оберіг. Також мене дуже вразила мала дівчина, яка називала «грозою» відголоски війни, що лунали час від часу», – поділився він.

Експедиція «Прикордоння» тривала тиждень. Володимир Супруненко разом зі своїм товаришем Василем Носенко подолали близько 400 кілометрів.

Автор: Наталія Гордибакіна