Мешканці Шевченківського району Запоріжжя без світла вже другий день

svetДругий день близько 10 тисяч мешканців Шевченківського району м. Запоріжжя залишаються без світла. Намагаючись врятуватися від аномальної спеки, запоріжці масово увімкнули кондиціонери, що спричинило перенавантаження в електромережі. Так 26 липня близько восьмої вечора на території всього району вимкнулося світло. Потім опівночі енергопостачання відновилося, але о третій годині світло знову вимкнулося.

«Більшість порушень усуваються доволі швидко, але є й більш складні випадки, наприклад, пошкодження кабельної лінії, що прокладена під землею. Щоб усунути подібне порушення, необхідно спочатку відшукати місце пошкодження, тож за подібних умов відновлення енергопостачання – процес доволі складний і тривалий”, – констатують в технічній дирекції ВАТ «Запоріжжяобленерго».

Саме така ситуація склалася у Шевченківському районі, де внаслідок перевантажень вийшла з ладу кабельна лінія. Наразі фахівці ВАТ «Запоріжжяобленерго» вже здійснили обстеження лінії, виявили місце пошкодження та приступили до його усунення.

За прогнозами технічної дирекції ВАТ «Запоріжжяобленерго», до сьогоднішнього вечора енергопостачання Шевченківського району м. Запоріжжя буде повністю відновлене.

ВАТ «Запоріжжяобленерго» просить городян із розумінням поставитися до ситуації, що склалася, та, з метою запобігти новим перевантаженням в електромережах, за можливістю, уникати користування одночасно кількома енергоємними електроприладами.

Джерело: www.zoe.com.ua