У день вручення дипломів випускники ЗНУ надіслали росіянам відкритого листа

DSCN5885Під час церемонії вручення дипломів випускники факультету журналістики Запорізького національного університету надіслали відкритого листа своїм одноліткам з Росії, закликавши їх бути мудрими та критично ставитися до інформації, яка транслюється на російському телебаченні.

«Сьогодні 8 липня в Україні та Росії відзначають день сім’ї. Як відомо, сусід є чи не найкращим другом, однак таких дружніх відносин між нашими країнами немає.  В цей святковий для нас день ми підготували звернення до студентів Російської Федерації. Просимо їх почути наші слова та об’єктивно оцінювати інформацію, яку подають ЗМІ в Росії», – наголосила одна з авторів листа випускниця Анна Анісімова.Письмо студентов 1

Письмо студентов 2

DSCN5899Такий вчинок не став несподіванкою для викладачів факультету журналістики, адже протягом навчання студенти цього потоку відкрито висловлювали свою громадську позицію та активно долучалися до суспільного життя. Вони проводили благодійні акції, мітингували та стояли поряд із запорізькими активістами на місцевих Майданах. Цьогорічні випускники факультету журналістики не тільки були учасниками Революції Гідності, а й намагалися правдиво висвітлювали ситуацію в Запоріжжі та Україні у різних ЗМІ. Тож не дивно, що більшість випускників отримали почесні грамоти за активну громадську діяльність та успіхи в навчанні.

Викладачі ЗНУ зізналися, що покладають на цих молодих спеціалістів великі надії.

DSCN5981«Випускники цього року мене дійсно вразили: вони були талановитими та допитливими, вони насправді намагалися дізнатися усі таємниці журналістики. Я бажаю, щоб ви стали успішними журналістами та не боялися вносити зміни на краще у наше життя. Наша країна потребує змін, а ви здатні створювати інновації.  Нехай журналісти знайдуть свіжі новини і незалежні погляди, рекламісти створюють нові  яскраві образи, а видавці піднімуть планку якості українського друкованого слова», – побажала випускникам завідувач кафедри соціальних комунікацій Олена Семенець.

Тим часом заступник декана Віктор Костюк у напутньому слові підкреслив, що масово-інформаційна робота тепер вже дипломованих молодих журналістів повинна сприяти становленню злагоди в нашій країні.

Автор: Марина Ботнарева