В ЗНУ відбулася Спартакіада-2015

IMG_0885До Дня фізичної культури та спорту України у ЗНУ 11 вересня відбулося відкриття 52-ої щорічної Спартакіади, у якому взяли участь не тільки студенти, а й працівники університету.

Ректор ЗНУ Микола Фролов також змагався у «Веселих стартах». До його команди увійшли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та голова студентської ради ЗНУ Анна Югріна.

IMG_0764«Спорт та фізична культура – одні з головних складників студентського життя. Але в ЗНУ спортом займаються не лише студенти, але й викладачі та адміністрація університету. Спорт в ЗНУ завжди розвивався і буде розвиватися, а ми спільно зі студентами зробимо все можливе для цього. Сьогодні відремонтовані та відкриті для відвідувачів спортивні зали, готові новенькі роздягальні. Крім того, ми плануємо працювати зі студентами над модернізацією спортивних майданчиків і стадіону «Локомотив», – зазначив ректор.

IMG_0772До речі, щоб результати Спартакіади були справедливими, студенти факультету фізичного виховання не змагалися з іншими. Їм доручили відкрити свято, випустивши голубів та повітряні кульки. А спортсмен міжнародного класу, абсолютний чемпіон світу з плавання вільним стилем Сергій Фролов побажав усім здоров’я, успіхів і нових спортивних перемог.

Кожен учасник змагань мав своє завдання: підіймати гантелі, присідати з м’ячем, стрибати через скакалку, віджиматися та качати прес, а наприкінці естафети команди змагалися у забігу з колодою на плечах.

Призові місця розподілилися так: золото – у економічного факультету, срібло – у команди ректорату і бронза – у фізичного факультету. По закінченню змагань усіх переможців і призерів нагородили грамотами та кубками.

Фото: Марина Ботнарева