Друкована книга зараз і назавжди

В світі інформаційних технологій, суспільство почало менше читати друкованих книг. Все частіше на вулиці можна побачити як молодь читає електронні книги. Скачуючи з Інтернету книгу ти не замислюєшся, що саме ти витісняєш паперову книгу і, можна сказати, що книга втрачає своє значення для людини і відійшла на задній план. Але це не так.

Друкована книга завжди була джерелом знань. Адже без книги не можливий розвиток суспільства, не виникли б нові інновації. Люди навчалися з книги, дізнаються щось нове, цікаве та мислити. З самого раннього дитинства нам батьки читали казки, вірші, оповідання. А коли ти вже пішов до школи, починаєш сам читати і розуміти друковане слово. Ми все більше і більше хочемо завжди бути з книгою. Коли ми читали казку “Колобок” то дізнавалися що на світі існує як зло, так и добро. А з казкою ”Аліса в країні чудес” ми подорожуємо в країні мрій. І хоч люди читають електронні книги, вони все одно більше полюбляють паперову книгу. Саме тоді коли читаєш паперову книгу ти відчуваєш шелест сторінок,  і ти занурюєшся в ці сторінки. Звичайно люди як читали електронні книги , так і надалі будуть продовжувати. Наприклад  деякі книги друкуються тільки в електронному вигляді та і зручніший став пошук книги яка тобі потрібна. Та не замінити те відчуття яке відчуваєш читаючи гарно надруковану книгу, а коли книга стародавня то задоволення від читання такої книги  вдвічі більше.

Хоч електронна книга і важлива в нашому світі та вміщує в собі багато інформації, але все ж таки друкована книга для задоволення та гарній подарунок. Вона завжди залишиться не від’ємною частиною життя людей і не які новітні технології не зможуть її замінити.

Людина без книги – це пташка без крил.

Автор: Діана Слісаренко