Музична деградація – деградація душі

cGuw_PTFG-sУ сучасному світі, нажаль, музика піддається поспішної деградації. Чому? Відповідь не змушує на себе чекати: естрада – дім для тих, у кого є гроші. Справжні ж таланти мають пройти дуже тяжкий і довгий шлях, щоб досягти вершини музичного Олімпу.

Хочу написати про людину, яка не пройшла повз жодного з нас. Про людину, яка була не байдужа до усіх націй, і завжди їм допомагала. Про людину, яка змінила мільярди доль. Про того, хто пройшов через тисячі халеп, наклепів і перешкод, але до кінця залишався Людиною. Хто він? Майкл Джексон.

Теплою ніччю, наприкінці літа, світ побачили шоколадні очі, які з часом будуть повні болі та печалі. Це сталося 29 серпня 1958 року… тоді, ще ніхто не знав, що ця людина змінить наш світ на краще. Але, зараз ми говоримо не про це…

Музика, яку створював Майкл Джексон – є першокласною. З любов`ю створюючи щось нове, невідоме кожному з нас, він приділяв увагу найменшій дрібниці, щоб не було того, що зветься у народі «браком».  Він був філантропом, продюсером, танцюристом, співаком… Усе це створювало щось феноменальне, бо не будо ще на світі такої людини, яка б поєднувала у собі усі ці компоненти. Секретом його успіху були два пункти – завжди залишатися людиною, якій не байдуже усе і перфекціонізм.

Перфекціонізм – це переконання, що можна досягнути ще більш кращого результату, ніж попередній. Будучи перфекціоністом, Майкл удосконалював власні навики, дивлячись, як працюють професіонали, і, робив усе це від серця, бо, якщо не будеш відчувати, створити щось гідне не вийде. У його творчій скарбниці є такі великі пісні, як Earth Song і We are the World, написана у співавторстві з Лайонелом Річчі (афроамериканській співак, композитор). Майкл завжди закликав до зміни світу на краще, помочі тим, хто її потребує і добра. Не має, напевно, людини, із шоубізнесу, добрішою, ніж він.

То був час великої музики – музики із сенсом. Я не сприймаю пісні, які не мають логіки, які співаються на одній ноті і містять у собі багато нецензурних слів. Навіть одне для мене вже катастрофа. Майкл поєднав у собі усе, що повинен мати артист, при тому залишаючись людиною. На мою думку, сучасна музика, (не вся), деградує. І це страшно. Бо люди пишуть те, про що мислять, і дивлячись на ті слова, які є у теперішніх піснях, я дуже боюсь за наступні покоління.

Музика – це наш порятунок, наша душа. Якщо деградація музичного мистецтва буде відбуватися і надалі, я не знаю, до чого це призведе. Кожен, хто має справу з музикою, має дивитися у бік великих співаків і музичних гуртів – The Beatles, Michael Jackson, Whitney Huston, Celine Dion та інших, а не тих, що містять у собі лише одне слово – співаки.

Майкл Джексон, дякую тобі за те, що не боявся казати правду у своїх піснях, створював дивовижну музику і вчив нас своїми текстами та власним ставленням до людей добру. Ти назавжди залишишся Легендою і Людиною з великої літери!

Автор: Ася Радько