Рідне місто без футболу

PEcYcE-R8FYМы с тобой «Металлург»!

За тебя болеем дружно,

Ведь ты лучший в мире клуб!

Победить сегодня нужно!

Прикро визнавати, але вболівальники ПФК «Металург-Запоріжжя» більше не матимуть змоги кричати такі слова на стадіоні. Рідний клуб міста Запоріжжя може взагалі припинити своє існування.

Ще 8-ого вересня, керівництво ПФК «Металург-Запоріжжя»  зробило офіційну заяву про припинення фінансування клубу з 1-ого жовтня, через брак коштів. Але на цю проблему звернули увагу лише поверхнево. Обіцянки з боку ФФУ та місцевої влади про допомогу, так і залишились обіцянками. Так як і було написано у першій офіційній заяві, з початком другого місяця осені фінансування клубу припинилося. Ця новина приголомшила не лише щирих вболівальників, а й усю футбольну Україну. Невже знову в нашій країні постає питання про зникнення ще одного футбольного клубу? Чи зможе ПФК «Металург-Запоріжжя» уникнути  долі ФК «Кривбас», ФК «Оболонь», ФК «Арсенал-Київ» та ФК «Металург-Донецьк»?

Задля того щоб єдиний професійний клуб міста Запоріжжя не зник зі спортивної карти світу, кошти почали шукати будь-якими шляхами. Одним із запропонованих варіантів ФФУ -був пошук нових спонсорів. Але кожен із нас розуміє, що задля повноцінного існування команди потрібна велика сума. А через ситуації в країні, бажаючих витрачати свої статки дуже і дуже мало. Керівництво клубу разом із місцевої владою запропонувало ще один варіант. Це допомога жителів міста Запоріжжя. Кожен бажаючий може допомогти зберегти існування рідного клубу.

Прикро буде втратити професійний футбол у Запоріжжі, бо як показує практика, саме футбол найбільше об’єднує Україну!

Автор: Тимур Дубачинський