У запорізькому музеї довели, що герої не вмирають

107eeaef32edКонцерт авторської пісні ім. Володимира Чайки, а також зустріч з художником-аматором Олексієм Даниловим відбулися під час акції «Герої не вмирають» 9 жовтня в обласному художньому музеї.

На гостей чекали патріотичні, жартівливі вірші та пісні у супроводі музикальних інструментів. Тепло і душевність виконавців не залишили нікого байдужим до концерту.

Гості заходу також мали змогу насолодитися виставками «Корифеї українського гончарства з Опішні», «Міський пейзаж. Запоріжжя очами художників» та «Мій петриківський шлях». Запорізький художник-баталіст Олексій Данилов представив свої картини, більшість з яких висвітлює військові звитяги Українського народу у різні історичні епохи, зокрема, у період новітньої історії України – революційні події 2004 та 2014 років. Одну із картин «Віхи історії» художник подарував музею. Під час акції відбувся показ документального фільму «Запоріжжя сьогодні», в якому були представленні численні фотографії майже всіх найвидатніших місць Запоріжжя.

Патріотичний культурно-мистецький захід «Герої не вмирають» був організований громадською організацією «Запорізький обласний центр культурного розвитку « Парнас» і пройшов у рамках Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Автор: Вероніка Блоха

Головне фото: parnassus.ho.ua