Як запоріжці за екологію мітингували

DSCN6360Борці за екологію зібралися на мітинг під стінами мерії 20 жовтня. І хоча організатори відпочатку заявили, що захід «неполітичний», партійної символіки на ньому було вдосталь.

На початку виступу ведуча попрохала представників політичних партій опустити прапори і плакати. Виступи активістів супроводжувались вигуками «Чисте повітря» та грою на козациких литаврах, які приніс із собою один із учасників мітингу. Більшість присутніх були у протигазах, масках та з плакатами у руках.

Своє слово про екологію міста сказали і представники політичних партій. Перед мітингуючими виступили Олена Ерьоменко, Микола Фролов, Ірина Лех, Ігор Артюшенко, Ярослав Грішин, Інна Пінчук.

Також учасники мітингу закликали усіх небайдужих підписати електронну петицію «Про забезпечення захисту екологічних прав населення Запоріжжя» на сайті Президента України. Зараз там зареєстровано лише 8 тисяч підписів з необхідних 25-ти тисяч.

Насамкінець активісти пообіцяли, що якщо влада нічого не буде робити, мітинги продовжаться, люди будуть пробиватись всередину мерії і вимагати негайного вирішення цього питання.

Автор: Аліна Кононенко