Рок-гурт «Друга ріка» підтримав мітинг «Запоріжжя – не Донецьк»

234718_1У Запоріжжі 13 листопада відбувся концерт українського рок-гурту «Друга ріка» на підтримку мітингу «Запоріжжя – не Донецьк».

Гурт вже не вперше навдують місто, але цей захід був безкоштовний для кожного запоріжця. Тому жителі міста змогли насоложитися якісною українською музикою. 

«Друга ріка» на чолі з лідером гурту Валерієм Харчишиним заспівали багато відомих хітів, такі як «Фурія», «Так мало тут тебе», «Я п’ю з твоїх долонь» та багато інших. Тож місцяни підспівували та наповнювалися драйвовим настроєм та емоціями. 

«Я була здвивована їхнім приїздом, бо не знала, що буде взагалі якийсь концерт. А коли проїжджала повз площі Фестивальної, то побачила, що стоїть сцена. Тож коли приїхала додому одразу в соц. мережі подивилась інформацію хто й коли приїжджає до нас у Запоріжжя. Ось так і склалося, що вже ввечері з хлопцем насолоджувалась співом «Другої ріки» та танцями Валерія Харчишина», – коментує шанувальниця рок-гурту Анастасія Шуть. 

Нагадаємо, що гурт був заснований у 1996 році та вже у 2000-році випустили дебютний альбом. Дотепер з концертами їх чекають не тільки українці, а й інші країни.

Автор: Вікторія Фастовець