Секрети екстремальної журналістики від кореспондента «1+1»

Снимок9 листопада відомий кореспондент ТСН Яків Носков розповів студентам 3-го та 4-го курсів факультету журналістики про методи роботи у зонах воєнних конфліктів. Круглий стіл за участю регіонального кореспондента телеканалу «1+1» відбувся у рамках предмету «Проблематика ЗМІ». Під час зустрічі були розглянуті основні аспекти висвітлення журналістами воєнних конфліктів і тероризму.

Журналіст розповів студентству про правила отримання та подання інформації під час воєнного конфлікту, а також під час перебування у гарячих точках. Снимок5Зокрема, кореспондент поділився власним досвідом висвітлення збройних конфліктів у Єгипті та подій у зоні АТО, де він перебував неодноразово, продемонстрував студентам створений ним матеріал про кіборгів донецького аеропорту, а студенти мали змогу поставити цікаві запитання про кореспондентську діяльність самого журналіста та його колег.

За словами Якова Носкова, головне у матеріалах – не прив’язуватися до локацій техніки та місця розташування військових, бо цим може згодом скористатися противник, також мати при собі у зоні воєнних дій надійне екіпірування, намагатися зав’язати якомога більше ділових контактів у регіоні.

Снимок3Модераторами зустрічі стали викладачі, доценти кафедри соціальних комунікацій Т.В. Іванюха та Г.О. Полякова.

Цей візит Якова Носкова до ЗНУ – вже не перший, адже раніше також організовувалися тренінги та круглі столи для молодих журналістів. Такі зустрічі дають студентам практичні навички для подальшої роботи, тому їх проведення планується і надалі.

Автор: Ганна Пудлик