У ЗНУ пройшов відкритий показ стрічки «Зима у вогні»

zymauvohni-900x505До Дня гідності та свободи 19 листопада у ЗНУ пройшов показ фільму «Зима у вогні». Як зазначив  організатор Дмитро, проводити подібні заходи для Центра культури ЗНУ не в новинку. І хоча активісти очікували більшої аудиторії, подивитися кіно прийшло близько 15 студентів, але вони були дійсно готові сприймати серйозні проблеми, що піднімалися у фільмі.

«Зима в огні» – це відображення кривавих подій на київському Майдані, які призвели до Революції гідності та повстання українців проти режиму Віктора Януковича. Крім того, до фільму увійшли інтерв’ю з активістами, медичними працівниками, митцями та представниками духовенства. Особливу гордість за земляків відчуваєш, коли слухаєш розповідь волонтера, якому виповнилося лише 12 років.

Документальний фільм «Зима у вогні» дуже вразив глядачів, переглядаючи його, багато хто згадав запорізький Майдан. Деякі глядачі призналися, що майже фізично відчували біль активістів під час перегляду стрічки та розуміли, що завдяки їхній самопожертві зараз твориться нове майбутнє України.

Автор: Олена Гнілицька