Українські поштові конверти прикрасять роботи воїна АТО

141355

«Укрпошта» випустила серію патріотичних конвертів з роботами головного плакатиста зони АТО, сержанта 92-ї бригади Збройних Сил України Юрія Неросліка.

 «Поштова продукція «Укрпошти» завжди відповідає вимогам часу. На поштових марках і конвертах за допомогою талановитих українських художників, дизайнерів, плакатистів ми намагаємося відобразити те, що сьогодні відчуває наше суспільство – гордість за наших мужніх воїнів, скорботу за загиблими і, звичайно, віру в краще майбутнє для нашої країни – незалежної України. Люди, які перебували в зоні бойових дій під час проведення АТО напевне відчувають це гостріше. Тому і роботи Юрія Неросліка серії «Україна переможе!» такі активні і змістовні», – пояснює начальник Центру філателістичної продукції Укрпошти Наталя Мухіна.

За її словами, митець люб’язно надав «Укрпошті» право використати будь-які свої роботи для відтворення на конвертах. Ці роботи створювалися Юрієм з початку Революції гідності. Активні користувачі Інтернет-мережею можуть впізнати деякі з них, бо малюнки живуть своїм життям у цифровому просторі. Редакційно-художня рада з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток в Україні обрала дві, які Укрпошта і використала в якості ескізів.

Відтепер конверти із репродукціями робіт Юрія Неросліка, що видані накладом по 400 тисяч кожен, можна придбати у будь-якому відділенні поштового зв’язку України.

Джерело: ukrposhta.ua