В Запоріжжі пройшов мітинг-реквієм жертвам Голодомору

800x533xfoto12.jpg.pagespeed.ic.cZxPT8Nri328 листопада, пройшовмітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертвам Голодомору.

Біля памятника жертвам Голодомору, безліч людей просто не змогли пройти повз, адже про цей день знає кожний українець. Похмура погода, ніби з усіма тужила за загиблими. Коридор людей з жовто-блакитними прапорами зустрічав усіх учасників мітингу. Поминальний молебень Запорізького духовенства звучав у кожного в серці. У заході взяли участь представили обласної та міськоївлади, військові, представники правоохоронних органів, підприємств та організацій, громадськості. Всі присутні вшанували пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання. Після чого всі склали свої квіти біля пам’ятника.

Нагадаємо, як раніше повідомляло ІА «Час новин», 28 листопада в Запоріжжі на вулиці Рози Люксембург, 7/26 (ниніДзержинського, 7) архієпископЗапорізький і Мелітопольський Лука провів заупокійну молитву. Раніше за цією адресою розташовувався будинок дитини, в якому під час Голодомору 1932-1933 рр. від голоду і виснаження загинуло понад 700 дітей.

Автор: Анна Крат