Атрибутика журналіста: від корисного до необхідного. Як бути студенту?

БлогПрофесія журналіста несе за собою безліч цікавих інтриг та розслідувань. І для фіксації своєї роботи працівник ЗМІ змушений придбати деякі гаджети, можливо, навіть свого роду «шпіонські» розробки.

У наш час асортимент фото, відео, аудіоелектроніки  невичерпний. Можна придбрати як бюджетні, так і преміум моделі. Залишилось тільки дізнатись, що саме потрібно представнику четвертої гілки влади і навіщо!?

На мою думку, основою електронного потенціалу журналіста є диктофон, фотокамера та записник. Далі від такої базової платформи ви забезпечуєте себе технічними засобами залежно від того, хто ви – фотожурналіст, кореспондент  чи оператор.

Я, як студент, розумію, що придбати дану техніку окремо надзвичайно важко, в фінансовому розумінні даної фрази, проте необхідно. Вихід є! Достатньо придбати смартфон середнього класу, в якому фотокамера, диктофон та ін. будуть виступати функціями. Зараз такий прилад коштує близько 5000 гривень. Звісно, це не відмінна якість обробки інформації, але таким чином студент заощаджує тисячі гривень.

Автор: Євгеній Рябко