Де газети українською мовою?

YRW30rHj3U8Кожного вечора сотні, тисячі людей заходять до магазинів чи кіосків та купують газети або журнали. А Ви ніколи не запитувалися чому майже всі газети та журнали російською мовою? І я коли я прихожу до магазина і прошу газету або журнал українською мовою, то на мене дивляться так, ніби я спитала, а ви людей на вечерю чи сніданок їсте? Та ось, газети і мені відповідають, що таких немає. І коли я шукала газету українською, то лише через майже 2 години  я її знайшла , і тоді я вирішила провести маленьке розслідування. Я почала заходить до кожного магазину чи кіоску у різних районах міста, і просити газету українською мовою. Висновки були не втішні. Із 36 магазинів та 24 кіосків лише у 8 магазинів й 11 кіосках я знайшла газету  нашою РІДНОЮ мовіою.

Ось пояснить мені , як так?

В Америці, Франції чи Китаї навіть не виникне питання на якій мові їм дати газету, або сумніви, що газета не буде національною мовою.

А чим ми відрізняємося?  Ми – самостійна, могутня та велика держава,  а  у нас ще треба попотіти, щоб знайти видання нашою мовою.
Мене це засмучує, бо наша мова гарна, співуча ,чому б не писати нею?
Мова –це наша культура, наш розквіт, як держави.

Автор: Анастасія Чебердіна