Дві сторони технічного прогресу

tDSG2kMeaOMСучасний ритм життя дуже відрізняється від того, до якого звикли попередні покоління. І це не дивно, адже світ не стоїть на місці. Наші батьки стали свідками технічної  революції, побачили прогрес в повному значенні цього слова.

Новаторства швидко впроваджуються в наше життя, і те, що вчора здавалося фантастикою, вже сьогодні стало буденністю. Ми зіштовхуємося з результатами прогресу кожен день всюди. З моменту, коли ми встаємо з ліжка і до того, як лягаємо в нього ввечері, ми постійно так чи інакше зіштовхуємося з технологіями. Вони відіграють неймовірно важливу роль в нашому житті. Існує маса переваг у використанні сучасних гаджетів і пристроїв. Безперечно, вони роблять наше життя простіше, адже технології створені з метою економії часу і сил їхнього власника. Кожен має можливість отримати миттєвий доступ до будь-якої інформації.Все, що тільки може нам знадобитися є в Інтернеті. Ми можемо стежити за новинами, здійснювати покупки, платити за комунальні послуги, спілкуватися з десятками людей не виходячи з кімнати.

Проте не завжди використання гаджетів маєлише позитивний характер. Як не дивно, доступність і легкість у виконанні певної дії може призвести і до негативних результатів. Адже від нас не вимагають ніяких зусиль. Замість читання книги ми задовольняємося коротким описом в Інтернеті, замість вивчення мов – онлайн-перекладачем, замість прогулянки з другом –  кількома повідомленнями через телефон. Ми дуже багато чого довіряємо технологіям, і просто стаємо від них залежними. Ми більше не можемо обійтися без незамінних пристроїв, адже стали лише споживачами, рабами технологічної залежності.

Автор: Єлізавета Хведчик