Гроші в нашому житті

Гроші – це різнокольорові папірці, які можуть полегшити або обтяжити життя кожної людини . Так за них можна купити багато – від однієї хлібини до подорожі на Марс. Але за гроші не купити любов і щастя, здоров’я і повагу.

Хіба це не саме важливе? З їхньою допомогою людина може забезпечити себе їжею, одягом, житлом, автомобілем, організувати свій відпочинок, постійно покращувати свій зовнішній вигляд, навчатися в кращих ВУЗах. Багато хто вирішує, що тільки гроші потрібні для життя, але це не так.

Можливо нашим близьким і рідним потрібні не дорогі подарунки, а наша любов, підтримка. Але за постійною занятістю ми цього можемо вчасно не помітити.  Треба зупинитись, озирнуться і побачити, який прекрасний світ навколо нас. І йому, щоб залишитись таким наші гроші не потрібні. Вони мають бути для людини, а не людина для них. Крім матеріального світу є також світ духовних цінностей. Світ віри, доброти, любові та поваги до інших. І я вважаю,що ці два світи рівноцінні між собою. Життя в суспільстві неможливе без грошей, але зосередитись тільки на них – це не правильно.

Щастя за гроші не купиш. Адже бути щасливим означає мати міцну, дружну родину, улюблену роботу, вірних друзів і звичайно ж головне – здоров’я.

Автор: Аліна Бондаренко