Інтернет для навчання

6WQz6MiEedQЯ ось подумала нещодавно, як би було добре якщо б був Iнтернет виключно для навчання. Ну от уявіть, окрема така мережа. Я, як і напевно багато хто з молодих людей, знаю, що заходиш в гугл щоб готуватися до семінарів, а частенько відволікаєшся на щось інше. Я маю припущення, що в семидесятих, коли сторювалася глобальна всесвітня мережа, то для світу це було новим кроком на шляху до технологічного прогресу, і вважалося, що зміниться все. Та хто міг припустити, що не пройде й пів століття й Інтернет стане глобальним звалищем, різного роду інформації. 
Так ось я подумала, а якщо б було щось на зразок такої ж мережі, але виключно для навчання і розвитку. Туди б були введені навчальні програми і інформація по ній, наукові та культурні фільми, що також би розширювали світобачення. По – перше, це б дало змогу батькам не хвилюватися за те, що дитина візьме для себе щось негативне з Інтернету, а по-друге, можливо б це дало змогу не просто поверхнево опрацьовувати інформацію по якомусь з предметів, для того щоб тільки двійку не поставили, а й пробудити інтерес до білш глубокого дослідження тем. 
Так, ця ідея має багато сумнівних сторін, але я вважаю, що якщо детально її опрацювати і продумати, то це може бути перехід зовсім на інший рівень освіченості наступних поколінь суспільства.

Автор: Ганна Гринь