Мейнстрим чи історичне успадкування ?

Останнім часом функції гаджетів набирають більших і більших масштабів: тепер вони можуть замінити все, починаючи з книг, закінчуючи хорошою камерою. Тому серед молоді надзвичайно популярним став вид автопортрету, що полягає у зображенні самого себе на камеру. Зараз селфі є у кожного, хто має фронтальну камеру, хоча й відсутність її не забезпечує відсутність селфі у чиємось фотоархіві.

Історія фотоавтопортрету заходить у далекий 1914 рік, коли велика княжна Анастасія Миколаївна у віці 13 років була одним з перших підлітків, яка зробила селфі, яке відправила листом своєму другу.

Ще один цікавий випадок селфі- фотоавтопортрет мавпи. В 2011 році британський фотограф-натураліст Девід Слейтер під час подорожі в джунглі робив серію фото і несподівано мавпи відібрали в нього камеру і навіть зробили декілька знімків самих себе. Не менш цікавим є селфі астронавта Акіхіто Хосіда, яке він зробив просто у відкритому космосі.

Ще одним популярним селфі є так зване „зіркове селфі”. Його було зроблено на врученні „Оскара 2014”. Ведуча церемонії Еллен Дедженерес захотіла зробити найпопулярніші селфі в світі і сказала про це Меріл Стріп. В їх плани входило взяти до своєї компанії Джулію Робертс. Але потім несподівано навколо них зібралась купа зірок. Знімок виклали в твітер і за 40 хвилин фото встановила рекорд за кількістю переглядів, всі так хотіли побачити це фото, що твітер завис.

За перші години знімок ретвітнуло  2 мільйони людей.

Автор: Ольга Янько