На цьому ставимо крапку

ZpyoVk50wcgКожен щирий вболівальник ПФК «Металург – Запоріжжя»  із болем у серці і важкою сльозою на очах сприйняв новину про зникнення цього клубу.

Саме 17 грудня 2015 року закінчилась історія єдиного корінного Запорізького, професійного футбольного клубу. Розпад ПФК «Металург – Запоріжжя»  почався ще на початку футбольного сезону 2015/2016. Не вистачала банального – коштів. Це питання постало гостро перед Федерацією Футболу України та Прем’єр Лігою ще у вересні. Як і було обіцяно, команда дограла цей футбольний рік, але надалі сил не вистачило. В останні місяці існування клубу, грошей не було зовсім. Ні гравці, ні члени тренерського штабу, ні обслуговуючий персонал не отримували заробітну плату. Але вони були віддані команді до останнього дня.

Зник ще один професійний клуб. Що це означає? Це показник того, що рівень українського футболу регресує. Формат нового чемпіонату і так був змінений, через відсутність потрібної кількості команд, які б змогли приймати учать у турнірі вищого дивізіону.  В Запоріжжі була одна з найкращих дитячих футбольних академій. Багато її випускників стали професіоналами, які захищали і захищають честь та гідність збірної України. І все так погано закінчилось. ПФК «Металург – Запоріжжя» вже не перший український клуб, який зник із спортивної мапи світу. І така тенденція не може вказувати на світле майбутнє українського футболу.

Я більш ніж впевнений, що пройде час, і над Україною розійдуться чорні хмари, буде світле і мирне небо. Країна підніметься з колін і буде впевнено рухатись у майбутнє. І через декілька років на Славутич Арені знову буде грати наш рідний серцю ПФК «Металург – Запоріжжя».

Автор: Тимур Дубачинський