Позитивні та негативні впливи гаджетів на людину

Смартфони,планшети,ноутбуки та інші гаджети займають більшу частину нашого вільного часу,вони є частиною нашого життя. Як мінімум один із гаджетів є у кожній родині, і не дивно, що діти ще з малку починають користуватися цими пристроями.

До позитивних впливів сучасних пристроїв можна віднести те, що вони сприяють інтелектуальному розвитку людини. За допомогою гаджетів ми можемо знаходити потрібну нам інформацію, дізнаватися різні новини, наприклад про економіку, політичне становище в країнах тощо. Ще один із позитивних моментів це те, що завдяки розвиненим технологіям ми маємо можливість спілкуватися з нашими родичами, друзями, які знаходяться на великих відстанях вад нас.Також гаджети мають розважальні функції, наприклад, якщо ви втомилися, і бажаєте відпочити, можна послухати музику або зіграти у якусь цікаву гру, при чому може грати і дитина і доросла людина.

Що до негативних якостей гаджетів,то вони погано впливають на здоров’я людини. Псується зір, з’являються різні хвороби. Через те, що ми приділяємо багато уваги нашим електронним друзям,залишається мало часу на активний відпочинок та розваги, зустрічі з реальними друзями. Вони негативно впливають на психіку людини. Одним із негативних моментів також є те,що ми багато часу проводимо у соціальних мережах, наше коло спілкування звужується і ми замикаємося в собі і не можемо відірватися від інтернету.

Я вважаю,що смартфони, планшети та інша техніка повинна бути у нашому житті, але не потрібно зловживати нею.

Автор: Олена Шуміліна