Шлюб та сумна статистика матерів-одиначок

На сьогоднішній день кожен третій шлюб в Україні розпадається із-за непорозуміння. Пік розлучень припадає на перші роки подружнього життя- від 3-ох місяців до півтора року. У 2012 році було укладено 278 тис. шлюбів, а відсоток розлучень сягнув 61%.

Невтішна ситуація і з матерями-одиначками. За останні п’ять років кількість одиноких матерів в Україні зросла у 20 разів.

Статистика інших країн небагато чим відрізняється від нашої: в США-33% матерів всіх новонароджених- незаміжні жінки, в Ісландії- 64%(це найвищий показник у Європі), у Швеції- 54%, у Великобританії- 38%, у Фінляндії- 37%

Кожна третя жінка в Україні є мати-одиначка, що становить 30%.

Згідно зі статистикою, кожна 7 дитина до 18 років у Росії виховується в неповній сім’ї. Більшу частину неповних сімей складають матері-одиначки (94%).

Статистика інших країн деяким відрізняється. Так, у США зареєстровано 33%. В Ісландії – 64%, у Швеції – 54%, у Великобританії – 38%, у Фінляндії – 37%.

Я думаю, що ці цифри є вражаючими, адже раніше матері-одиначки та самі розлучення були абсурдним явищем, але зараз це не є рідкість.

В наш час це можна вважати дуже проблемною темою. На мою думку, шлюби розпадаються через непорозуміння. Коли романтика переходить в побут зі звичайними проблемами, то не всі витримують цей тиск. А саме: де взяти кошти за оплату комунальних послуг, за що купляти їжу та інші товари (фінансові проблеми). Причини можуть критися не тільки у грошах. Алкоголізм, наркоманія, любов до азартних ігор – все це може стати причиною сварки, що понесе за собою розлучення. Тож, бережіть своє кохання, намагайтеся зрозуміти один одного і нехай ваше шлюбне життя буде довгим та щасливим.

Автор: Юлія Демиденко