Все що нам потрібно – це книги!

-YOYln7WcVIКнига, мабуть найкраще, що може бути. Скільки функцій вона має. Книга не тільки вчить. Вона стає нам другом. Більшість з нас якщо хоче відволіктись, береться читати книги. Добре я згодна не багато таких, але я суджу по собі. Книжки займають особливе місце у моєму житті, і вони вплинули на мої погляди. Я не можу навіть заснути не прочитавши книгу на ніч. Знаєте, нічого не може замінити того відчуття, коли береш до рук нову книгу, гортаєш сторінки. Ніщо не може бути кращим за книгу, телевізори та радіо ніколи не замінять її. Коли ти читаєш, ти можеш уявляти, жити разом зі своїм улюбленим героєм. 
Українці витрачають на книги в десятки разів менше, ніж жителі інших країн. Кожен житель Германії купує книги протягом року на 119 євро. У Фінляндії, яка вважається сьогодні першою країною за освітою за рейтингами ЮНЕСКО, громадянин в середньому купує книг на 105 євро. А середньостатистичний українець за рік купує книг на 2,9 євро. Звідси можна зробити висновки, що більшість українців не освічені люди. Також, в Україні випускає набагато менше книг рідною мовою. Більшість книг російською. 

Не даремно ще кажуть, читай багато книг, розумним будеш. Книга є безцінним джерелом різних знань. Пам’ятаєте як наші мами вичитували якісь рецепти, по яким готували новорічну їжу, або на різні свята. А також всі колись пробували робити різні речі своїми руками. В мене наприклад у дитинстві була книга, яка навчила мене робити вироби з бісеру. Так навчитись за допомогою книги можна усьому. Але навчитись можна і по відео, тому найкраще що може дати книга, це духовне задоволення. Скільки почуттів можна відчути коли переживаєш за свого улюбленого героя, можна побувати в країні де завжди мріяв бути, можна переміститися у часі, та зрозуміти як жили люди колись. Пам’ятаю, що я відчувала, коли читала свої улюблені книги в перший раз, я дуже переживала за головних героїв, а після того як я дочитала не могла відійти ще три дні.

Багато моїх знайомих не люблять читати, а я просто їх не розумію, треба просто знайти книгу яка буде цікава, твою книгу, яка буде надихати тебе, давати мотивацію. Якщо не має можливості купувати книги, можна прочитати у інтернеті, скачати на телефон в кінці кінців. Я не розумію тих, хто постійно нічого не робить, сидить у інтернеті, або валяєтеся весь день на канапі, ну добре ти якщо валяєшся, нічого не робиш, візьми книгу краще прочитай. Коли я майную свій час на якісь дурниці, в мене просто починаєтеся паніка, що я нічого не зробила, я намагаюсь кожну хвилину тратити на щось корисне. Дуже важливий фактор, що книга дозволяє нам подивитись зі сторони на всебічні проблеми. Також ми отримуємо досвід при читанні книг. Якщо з нами трапиться така ж ситуація як з нашим улюбленим героєм, ми будемо знати що робити. Іноді прочитав щось, ми розуміємо свої помилки. Література розвиває у людини красу. Якщо всі люди читали б книжки, у світі було б набагато більше розумних людей. 

Автор: Аліна Неделкова