На факультеті журналістики ЗНУ урочисто вручили дипломи магістрам

выпускной магистров ЗНУ16 лютого на факультеті журналістики відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей «Журналістика» і «Зв’язки із громадськістю» денної та заочної форм навчання. На свято завітали представники адміністрації вишу, викладачі факультету, друзі та родичі випускників. Цього року дипломи магістрів отримали 33 випускники, переважна більшість з них – з відзнакою. Варто зазначити, що майже всі випускники вже працюють за здобутим ними фахом.

Із привітальним словом до магістрів звернувся декан факультету журналістики, професор Володимир Манакін. Він згадав перші дні навчання студентів, дав настанови магістрам на майбутнє, а також висловив щиру подяку батькам студентів. Володимир Миколайович нагородив почесними грамотами за активну громадську позицію та високі досягнення у навчанні Маріам Аракелян, Андрія Вавілова, Володимира Шарапова, Анастасію Самусь, Дар’ю Григору, Ірину Степаненко, Альону Нестеренко, Івана Обухова, Катерину Мільчеву, Вікторію Кушнір, Оксану Дроздовську.

Завітав на випускний день магістрів і перший проректор Запорізького національного університету Олександр Бондар, який приєднався до привітань на адресу випускників. Від імені ректорату Олександр Григорович вручив почесні грамоти Антону Осадчуку та Марині Ботнаревій. 

Привітала студентів із важливою подією у їхньому житті завідувач кафедри соціальних комунікацій Олена Семенець, яка зазначила що цей випуск є одним із кращих на факультеті.

Завідувач кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Віта Березенко побажала випускникам успіху у професійній діяльності, закликала не забувати рідний факультет та за будь-якої нагоди повертатися в альма-матер.

До численних вітань приєднався заступник декана з навчальної роботи Віктор Костюк: «На цій професійні стежці життя неодноразово буде ставити вам найрізноманітніші випробування. Пам’ятайте, що ви йшли навчатися, щоб стати фахівцями у сфері масової комунікації. Нехай ваші твори, матеріали, виступи завжди будуть будуть об’єктивними і правдивими».

Чудовий настрій гостям забезпечив виступ резидента Stand Up Project «California» Вані Воробушка, який у гумористичній формі розповів про життя на факультеті журналістики. Привітала студентів й учасниця вокальної студії «Кантилена» Ангеліна Сур, подарувавши присутнім чудову пісню.

Цьогоріч випускники приготували сюрпризи і для викладачів, і для гостей: кожен викладач факультету отримав нагороду у певній номінації, а студенти заочної форми навчання презентували ролик власного виробництва про роки навчання.
Неперевершеним доповненням свята стала жива музика у професійному виконанні саксофоніста.

Автор: Таісія Зозуль 

Фото: Таісія Зозуль, Максим Савченко

Джерело: znu.edu.ua