Професори з США навчатимуть студентів ЗНУ журналістиці

Послы США в ЗНУЗапорізький національний університет увійшов до десятки вишів України, що візьмуть участь у проекті Посольства США «Academic Integrity» («Академічна чесність»). Щоб познайомитися з викладачами та студентами факультету журналістики, 2 лютого до ЗНУ завітали заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Катрін Хеллок та координатор з англійської мови Джон Марк Кінг.

«Проект «Academic Integrity» створений, щоб привернути увагу до нагальних проблем сучасної освіти – академічної прозорості, чесності у стосунках між студентами та професорами і відповідальності за плагіат. До програми залучаються виші, що готові до реформ, демократизації та наслідування світових стандартів якості освіти», – розповіла пані Катрін Хеллок.

За словами декана факультету журналістики Володимира Манакіна, участь у подібних програмах Посольства США в Україні для ЗНУ стало доброю традицією. Факультет журналістики вже співпрацює з США за програмою ім. Фулбрайта та іншими. Проект «Academic Integrity» дасть можливість набувати іноземного досвіду активніше.

Юниверс«Проект включає 4-річну програму обміну викладачів та студентів, направлену на міжнародні стандарти якості освіти. Найкращі американські професори будуть викладати журналістику в ЗНУ. Їх запрошуватимуть працювати на період від трьох тижнів до цілого семестру. Нам дуже цікаво побачити, як ті предмети, що викладаються у нас, піднесуть для наших студентів викладачі з Америки, як проходитимуть тести та екзамени. Це буде дуже гарний досвід як для студентів, так і для викладачів», – зазначив Володимир Манакін.

В рамках візиту до ЗНУ представники Посольства Сполучних Штатів також відвідали редакції ЗМІ, створених навчальними лабораторіями факультету журналістики ЗНУ: студентське телебачення «Юніверс ТБ», Інтернет-радіо «Юніверс» та молодіжний портал «Пороги». Гості побачили хороші перспективи для співпраці з цими ресурсами.

Автор: Марина Ботнарева

Фото прес-центру ЗНУ