Запоріжців запрошують на виставку картин «Українська квітка – Петриківка»

ПетриківкаУ Запорізькій обласній бібліотеці ім. Горького відкрилася  виставка «Українська квітка – Петриківка». Авторами робіт стали вихованці майстра  Петриківського розпису Олени Снегірьової,   яка займається декоративно-орнаментальним живописом вже 14 років.  

«Це шоста виставка Петриківського розпису, яку я організовую. Але ця виставка викликає в мене набагато більше гордості і радості, адже вона не моя, а вже моїх студентів, – ділиться враженнями Олена. – Все вийшло навіть масштабніше, ніж було задумано спочатку. Я задоволена результатом».

Особливістю цієї виставки є те, що всі автори нещодавно почали освоювати мистецтво Петриківки з нуля, але вже зараз їх роботи викликають зацікавлення та симпатію. Різноманітність ідей, кожен квітковий орнамент виглядає яскраво та оригінально, привертають увагу глядачів милі та по-дитячому наївні образи звірят та пташок.

«Відвідавши виставку «Українська квітка – Петриківка» я надихнулась усіма роботами, –ділиться враженнями відвідувачка виставки Яна, – неодмінно хочу навчитись цій техніці та застосувати потім у побуті. Можливо, у майбутньому розфарбую старий комод, який дістався від бабусі, подарую йому друге життя».

Усім бажаючим навчитись петриківському розпису та тим, хто соромиться чи сумнівається у своїх можливостях художниця Олена Снегірьова радить пробувати.

«У будь-якому випадку ви отримаєте досвід, а може самі не помітите, як ваші роботи з’являться на подібній виставці! Потрібне бажання і терпіння, а все інше – всього лише питання часу», – обіцяє вона.

Відвідати виставку можна буде до 12 березня.

Автор: Олександра Мирошниченко