Конкурс на участь у тренінгу «Школа Толерантності» для журналістів

Тренінг від Гендер зедЗапорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» та громадська організація «Спілка молодих незалежних журналістів» за підтримки німецького Фонду «Пам’ять, Відповідальність, майбутнє» оголошують про початок відбору на тренінг «Школа Толерантності з питань ЛГБТ».

Тренінг пройде з 15 по 17 квітня 2016 року, в м. Запоріжжя.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток і студентів та студенток факультетів журналістики старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, стереотипи щодо представників/ниць ЛГБТ, роль ЗМІ у формуванні образу гомосексуалів та трансгендерів, проблема гомофобії та мови ненависті у медіа, науковий погляд на гомосексуальність та трансгендерність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть низку практичних завдань та оволодіють навичками підготовки професійних матеріалів щодо сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності особистості.

По закінченню учасники та учасниці тренінгу отримають сертифікати.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

  2. Тренінг проходитиме повних три дні: з п’ятниці по неділю. Участь в тренінгу протягом триденного періоду є обов’язковою умовою.

  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

  4. Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму.

Заявки приймаються включно до середи, 6 квітня 2016 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: [email protected]