Студенти журфаку ЗНУ дискутували з американськими экспертами

spotlight-one-sheetНа факультеті журналістики ЗНУ 11 березня 2016 року відбулася зустріч-дискусія щодо фільму «У центрі уваги» («Spotlight») за участі гостей із США – американського фотокореспондента Френка Фолвелла та професора Індіанського університету пані Шерон Річарді.

Учасники дискусії мали змогу у вільному форматі поділитись враженнями, висловити свої думки про фільм, а також поставити запитання американським спеціалістам. Студентів дуже зацікавила історія журналістів, про яку йшла розповідь у фільмі «У центрі уваги» («Spotlight»).

Основною темою обговорення стало журналістське розслідування. Студенти дізналися про основний алгоритм його проведення, про джерела інформації і методи їх аналізу під час дослідження. Модератори зустрічі розповіли про особливості роботи американських журналістів в контексті резонансних подій та відзначили важливість журналістського розслідування для сучасного суспільства. На завершення заходу містер Фолвелл зробив пам’ятне фото з учасниками дискусії. 

Варто зазначити, що ця дискусія — лише один із заходів, що  проводяться на факультеті журналістики ЗНУ під час перебування іноземних гостей в університеті. Наступна зустріч відбудеться 15 березня о 12:55, запланована тема обговорення – професійна журналістська етика.

Джерело: universe.zp.ua