В Запоріжжі презентували написану кіборгами книгу «АД 242»

D0E26675-AF35-4D2E-A278-2ED22E5AB885_cx3_cy8_cw71_mw1024_s_n_r1242 – саме стільки днів українські військові утримували контроль над Донецьким аеропортом. «АД 242» – це книга написана кіборгами.

«Солдати та командири на передовій – це одна велика сім’я». Так говорять бійці 55-тої окремої артилерійської бригади. «В зоні АТО немає командира чи підлеглого, є побратими та товариші». Саме таке відношення бійців один до одного, і стало запорукою такої довгої оборони литовища від загарбника. Відношення бійців між собою, атмосфера війни та правда – все це читачі зможуть прочитати в книзі Ірини Штогрін. Пропаганда сильніша за снаряди ворога. «АД 242» має розвіяти міфи, які створювала Російська Федерація в боротьбі за розум українців.

«Інтерв’ю з захисниками Донецького аеропорту збирав та опрацьовував цілий колектив, журналісти «Радіо Свобода». Збір даних був надзвичайно важким, адже кіборги перенесли величезні втрати та важко йшли на контакт з журналістами. Але після того, як бійці зрозуміли, що ми не будемо перекручувати інформацію, вирішили піти з нами на контакт. Отже, в книгу ввійшли розповіді кіборгів про те, як TPPTC0UJd6Uвідбувалася оборона донецького аеропорту та що відбувалося з бійцями, а також аналіз та оцінка експертів України, Росії, США, Канади про значення донецького аеропорту в зупиненні агресії Росії проти України. Читачі зможуть там знайти і відповіді генерала армії України головнокомандувача – Віктора Муженка на запитання, які звучали у розповідях оборонців Донецького аеропорту. Ця книга розрахована на людей, які хочуть дізнатися правду. Це може бути студент, професор, водій таксі, це все залежить від того, наскільки хтось хоче дізнатися правду про цю війну», – розповіла Ірина Штогрін.

Також на презентації були присутні жінки, чоловіки яких загинули під час бойових дій. Вони зазначили, що слід проводити більше таких заходів, які б інформували про справжню картину подій, що відбуваються на сході України.

Якщо ж подивитися на подію більш широко, то стає зрозуміло, що книга і навіть її презентація мала донести правду українцям, які досі не бачать реальної картини подій в зоні АТО.

Автор: Дмитро Турченко