Як проводять своє дозвілля студенти з настанням весни? (ОПИТУВАННЯ)

Как проводят свой досуг студенты весной опросВесна. Це слово викликає у людей різні відчуття: хтось радіє як мала дитина, інші ж розуміють, що сесія вже не за горами, добір балів, курсова, та інші слова які змушують тремтіти студентство. «Пороги» поцікавились у студентів Запорізького національного університету, чи змінився їхній відпочинок з настанням весни?

Марина, 3 курс:

– Моє дозвілля нітрохи не змінилося, оскільки не бачу різниці: зависати в інтернеті взимку або навесні, зубрити пари ночами взимку або навесні. На вулицю я не виходжу, хіба що до універу. Так що на зміну пір року мені фіолетово. Хіба що в вікно приємніше дивитися.

Юля, 2 курс:

– Моє дозвілля з приходом весни не змінилося. У вільний час я роблю те ж,  що і в інші пори року – читаю, дивлюся фільми, спілкуюся з друзями.

Аліна, 2 курс:

– З настанням весни зміниться все, в тому числі і мій відпочинок. Я нарешті  зніму незручну зимову куртку та одягну улюблену весняну, і ми з подругою постійно будемо гуляти на свіжому повітрі.

Анатолій, 2 курс:

– В цілому, все без змін. У нашому середовищі, з нашою-то економікою, нічого нового або приємного не чекай. Єдине – я став більше часу проводити на відкритому повітрі. Рано поки займатися цікавими речами, клімат ще не той.

Юля, 4 курс:

– Поки що немає жодних змін. Були плани: ранкові пробіжки, вечірні прогулянки, виїзд на пікнік, нажаль це залишається тільки в планах, поки що погода не дозволяє.

Юля, 3 курс:

– Дозвілля змінилося, але не можу сказати, що кардинально в кращу сторону. Швидше 50 на 50, так як хочеться по більше гуляти і бувати на свіжому повітрі, а домашніх завдань менше не стало, тому відпочинок лише в планах. З приходом весни прийшла і якась незрозуміла радість та енергія –

Паша 2 курс:

– Змін не відбулося, тому що в моїй душі весна ще не настала. У мене, наприклад, дозвілля – це програмування і тому подібне.  Я думаю, якби я не поєднував роботу з навчанням – то моє дозвілля істотно змінилося би, наприклад, я ходив би на волонтерські акції, як в минулому році.

Даша, 1 курс:

– Ні, на даний момент не змінився. Але, в найближчому майбутньому це точно станеться, коли температура досягне позначки хоча б 15 стабільних градусів.

Отже, весна нарешті настала, але нажаль лише на календарі. На щастя студентство це ніколи не зупиняло. Головне щоб відпочинок проходив з користю, та в колі друзів.

Автор: Дмитро Турченко