Євгеній Франків презентував у Запоріжжі «15 мільйонів хвилин»

Євген Франків презентація збірки віршівУ рамках Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока» 28 квітня молодий рівненський поет Євгеній Франків презентував у Запоріжжі поетичну збірку «15 мільйонів хвилин».

Запоріжжя – чотирнадцяте місто, де рівненчанин презентує свою першу збірку віршів. Видати книгу поета надихнула, а потім допомогла подруга – Вікторія Дикобраз. Над збіркою довго працювали, Євгеній хотів доповнити її гарними ілюстраціями, для цього влаштовував конкурс і довго обирав кращого художника.

Назва збірки «15 мільйонів хвилин» дуже символічна – саме стільки часу минуло від дня народження Євгенія до виходу книжки. Видання поділене на два розділи – пейзажна лірика «Світанок» та інтимна лірика «Повечір’я»

«У мене в книзі принципово немає змісту, я сам так вирішив. Не хотів, щоб він відволікав на себе увагу, я віддав пріоритет віршам», –  розповів Євген.Євген Франків презентація збірки віршів збірка

На презентації Євгеній зазначив, що більше за все під час творчих зустрічей йому подобається слухати, як хтось інший читає його вірші, з іншою виразністю, тембром.

«Так мої вірші розкриваються ще більше, звучать по-новому», – вважає  поет.

Тур з презентацією збірки почався у лютому з одного із міст Західної України, також Євген планує побувати у Києві, Харкові, Слов’янську, Краматорську, Дніпропетровську.

Автор: Яна Потоцька