Інститут масової інформації оголошує набір на Школу місцевого журналіста

ІМІІМІ  розпочинає набір у Школу місцевого журналіста для журналістів східних та південних областей України, що відбудеться з 15 по 17 квітня 2016 року в Києві.

 До участі запрошуються журналісти з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Донецької та Луганської областей.

Програма складається з двох навчальних сесій.

Перша сесія (3 дні) 15-17 квітня буде присвячена питанням організації роботи органів місцевого самоврядування, повноваженням місцевих рад, роботі комунальних підприємств, доступу до інформації та журналістським стандартам у практиці висвітлення роботи органів місцевого самоврядування.

Учасники, що виконають домашні завдання після першої сесії, зможуть взяти участь у конкурсі на кращий матеріал про органи місцевого самоврядування.

Учасників тренінгу буде відібрано для другого етапу Школи, що відбудеться з 22 по 24 квітня.

Друга сесія (3 дні) 22-24 квітня буде присвячена питанням формування місцевих бюджетів та виявленню корупційних схем та цифровій безпеці і захисту даних.

До другої сесії Школи будуть запрошені кращі учасники за результатами першої сесії.

Відбір учасників буде здійснювати конкурсна комісія на основі заповнених онлайн-анкет за такими основними критеріями:

Вмотивованість

Сфера зацікавлення

Тема минулих журналістських матеріалів

Досвід роботи у ЗМІ

Заповнити анкету можна тут.

Дедлайн: 11 квітня 2016 року.

Учасникам з інших міст організатори компенсують витрати на проїзд (за наявності оригіналів проїзних документів), а також готель та харчування у Києві.

Школа місцевого журналіста реалізовується Інститутом масової інформації в рамках консультаційно-навчального проекту «Будуємо мости заради реформ і довіри», який підтримує Уряд Великої Британії.